COVID-19: Mówimy NIE przymusowym szczepieniom

Petycja: COVID-19: Mówimy NIE przymusowym szczepieniom

Utworzona przez: Petycja ws. dobrowolności szczepień na COVID19
Data utworzenia: 13.11.2020
Cel ilości podpisów: 100000
Kategoria petycji: Zdrowie i Ochrona zdrowia
Zebranych podpisów: 0

Opis petycji

Drogi Czytelniku,

Za 89 dni w Polsce przyjdzie do Ciebie straż, aby siłą zaszczepić Cię na koronawirusa — Ciebie, Twoich bliskich, nas wszystkich.

Ale jak to? Przecież to jest moje ciało!?

Już nie.

20 października 2020 r. Sejm zatwierdził nową ustawę:

Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarno-epidemiologicznym, zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji obowiązkowej hospitalizacji, a u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków.

art. 36 ust. 1 ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi.

Teraz brakuje im tylko szczepionki na koronawirusa (update: koncern Pfizer właśnie wypuścił szczepionkę)

Dokładnie 9 listopada 2020 Pfizer przedstawił swoją szczepionkę na koronawirusa, która jest „skuteczna w 90%”.

Unia Europejska natychmiast podpisała kontrakt z koncernem, aby zaszczepić całą Europę — zaczynając od Polski, gdzie nowe prawo znacznie ułatwia masowe i systematyczne szczepienie ludzi.

Komisja Europejska podpisała umowę 11 listopada. Wynika z tego, że kiedy jest okazja do zarobienia na szczepionkach, nie przeszkadza w tym nawet Święto Niepodległości.  

Jak widzisz, działają błyskawicznie. Dlatego musimy ich zatrzymać jak najszybciej. Podpisz proszę tę petycję do Premiera i wyślij ją do wszystkich swoich znajomych. Polscy politycy sprzedali nas koncernom farmaceutycznym. Nie chcemy być królikami doświadczalnymi!!!

Musimy zebrać jeden milion podpisów zanim straż przyjdzie do naszych domów nas wysłać na przymusowe szczepienie.

Czy można wyprodukować bezpieczną szczepionkę w ciągu 6 miesięcy?

Tego nikt nie wie. Z reguły badania kliniczne zajmują od kilku do kilkunastu lat.

Ale za 89 dni (mniej niż trzy miesiące!), to my, Polacy,przekonamy się na własnej skórze, czy nowa szczepionka Pfizera jest bezpieczna.

Myślisz, że to nie możliwe? Przecież przeczytałeś ustawę powyżej, na własne oczy widziałeś fragment: „może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków”.

Jaśniej nie da się tego napisać. Po prostu, cały system jest już gotowy na masowe i przymusowe szczepienie Polaków. Tym bardziej że szczepionka Pfizera jest przecież „gotowa”, a Unia Europejska już składa zamówienia.

Koncern Pfizer obiecał, że w ciągu następnych 14 miesięcy wyprodukuje 1.3 miliarda dawek swojej szczepionki. Na pewno wystarczy dla wszystkich Polaków.

Chcesz być królikiem doświadczalnym? Ja też nie.

W innych krajach Europy ludzie już się organizują, by powstrzymać rząd przed masowym szczepieniem. 

W Polsce politycy (PiS i PO) od 2009 roku przecierali szlak k na to masowe przymusowe szczepienie.  Dopiero 24 października wyszło na jaw, co kombinowali od 11 lat. Po prostu sprzedali Polaków koncernom farmaceutycznym. Zachodni lobbyści wiedzą, jak łatwo (i tanio) da się przekupić polskich polityków.

Pułapka na Polaków już się zamknęła. Obowiązuje nas przymusowe szczepienie.

Jednak my, Polacy, umiemy walczyć, nawet kiedy wydaje się, że jesteśmy na straconej pozycji. Znamy to z naszej historii: Insurekcja kościuszkowska, Powstanie Warszawskie, Solidarność przeciw rządowi PRL.

Dziś znów musimy się wszyscy zjednoczyć, aby zerwać nasze łańcuchy!

Nikt nie może nas zmuszać do jakiegokolwiek szczepienia czy przyjmowania leku. To były metody dr. Mengele w Oświęcimiu! Kodeks norymberski (1947) po procesie lekarzy hitlerowskich jako pierwszą zasadę uznał: Dobrowolna zgoda uczestnika eksperymentu jest absolutnie niezbędna.

Nowa szczepionka Pfizera, wyprodukowana w pośpiechu, jest niczym innym jak  EKSPERYMENTEM na dużą skalę.  Zwykle badania kliniczne trwają kilka lat. A my, Polacy, będziemy za kilka tygodni zmuszeni do tego, aby brać w tym eksperymencie udział. TO JEST SZALEŃSTWO!

Jeśli chcesz walczyć, podpisz naszą petycję i prześlij ją dalej do wszystkich swoich znajomych, rodziny i bliskich. 

Pozdrawiam, 

Grażyna Kaczmarek

P.S.: Jeśli zignorujesz to wołanie, machina, która właśnie ruszyła, będzie poruszać się dalej w kierunku masowego przymusowego szczepienia Polaków, razem z Tobą i Twoimi bliskimi.

https://konkret24.tvn24.pl/polska,108/pod-przykrywka-zamieszania-z-aborcja-zatwierdzili-przymusowe-szczepienia-nie-to-przepis-z-2009-roku,1035511.html

2 https://www.businessinsider.com/how-long-it-took-to-develop-other-vaccines-in-history-2020-7?IR=T#shingles-herpes-zoster-10

3 https://tvn24.pl/biznes/ze-swiata/koronawirus-w-ue-umowa-ke-pfizer-na-dostawe-szczepionek-podpisana-4747947

4 https://konkret24.tvn24.pl/polska,108/pod-przykrywka-zamieszania-z-aborcja-zatwierdzili-przymusowe-szczepienia-nie-to-przepis-z-2009-roku,1035511.html

5 https://pl.wikipedia.org/wiki/Kodeks_norymberski

Treść petycji

Prezes Rady Ministrów, Mateusz Morawiecki

Szanowny Panie Premierze,

zwracamy się do Pana z petycją dotyczącą zmiany w ustawie zezwalającej na przymusowe szczepienia w Polsce. 

 

Obserwując sytuację dotyczącą pandemii koronawirusa, jesteśmy zaniepokojeni informacją o pojawieniu się szczepionki przeciwko Covid-19, która ma trafić również do Polski. 

 

Stanowczo nie zgadzamy się z treścią artykułu 36. ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi, który jasno mówi o obowiązkowych szczepieniach oraz możliwości zastosowania środków przymusu bezpośredniego polegających na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków”.

 

My, obywatele Rzeczpospolitej Polskiej nie zgadzamy się, aby testowano na nas szczepionkę, która powstała w tak krótkim czasie, czyli zaledwie 6. miesięcy od ogłoszenia pandemii koronawirusa.

 

Brak uregulowania szczegółowych przypadków kiedy można taki przymus zastosować, a także uwzględnienia ewentualnych indywidualnych przeciwwskazań do szczepienia wprost prowadzi do wniosku, że art. 36 ustawy zagraża bezpieczeństwu i zdrowiu obywateli. Narusza on zasadę opisaną w art. 68 ust. 1 Konstytucji w myśl, której każdy ma prawo do ochrony zdrowia. Władze publiczne są obowiązane do zapewnienia szczególnej opieki zdrowotnej w tym dzieciom, kobietom ciężarnym, osobom niepełnosprawnym i osobom w podeszłym wieku, jednakże nie może być to uzasadnieniem do realizacji eksperymentów medycznych z użyciem szczepionki co do której nie ma jednoznacznej pewności jej bezpieczeństwa. 


Takie działanie na szeroką skalę, w pośpiechu może być nazywane eksperymentem na ludzkim zdrowiu i życiu.
 
Jest to niezgodne z wieloma aktami prawnymi, które obowiązują w Polsce, m.in. z kodeksem norymberskim z 1947 roku, który mówi, że Dobrowolna zgoda uczestnika eksperymentu jest absolutnie niezbędna”, oraz Konstytucją RP, która jest najważniejszym dokumentem prawnym w Polsce, w art. 39: Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody”.

W związku z powyższym, prosimy o natychmiastowe usunięcie tej nieludzkiej ustawy, a także zapisanie w Konstytucji RP, że nikt nie może być zmuszony do szczepienia czy przyjmowania leków. 

Z poważaniem,

Społeczność serwisu crpo.org.pl

Zebranych podpisów 0
Podpisz petycję

Administratorem Twoich danych osobowych jest FUNDACJA INSTYTUT OCHRONY ZDROWIA NATURALNEGO z siedzibą w Warszawie  (więcej)

Najnowsze podpisy
Lista komentarzy (51)
NIE NIE NIE.....!!!! NIE DLA ŻYDO-MASOŃSKICH PLANÓW. 14.11.2020 r., godz: 06:53 Zdzisław Zaborowski Odpowiedz
Powołując sie na Deklarację Praw Człowieka kategorycznie sprzeciwiam sie ingerencji w moje ciało jakich kolwiek szczepionek czipów implantów,leków itp 14.11.2020 r., godz: 01:12 Helena Gąska Odpowiedz
NIE DLA PRZYMUSU ,to ma być WOLNA WOLA zadnych dekretow , nakazów i urzycia siły . 14.11.2020 r., godz: 00:22 FRANCISZEK MIARKA Odpowiedz
SZCZEPIONKI , KTO DA GWARANCJE ŻE NIE SĄ ZABUJCZE ?. JA OSOBIŚCIE ZASZCZEPIE SIĘ PO ZASZCZEPIENIU CAŁEGO RZĄDU , SEJMU I WSZYSTKICH LEKARZY . I PO UPŁYWIE 3MCY. NAKAZ SZCZEPIENIA I EWENTUALNE UŻYCIE ŚRODKÓW PRZYMUSU, BĄDŹ SZNTARZU I INNE TORTURY bardzo przypominają praktyki dr.MENGLE ,- oj bedzie sie działo w N/NORYMBERDZE . żadnego przymusu MOJE CIALO -MOJA DECYZJA - ZASZCZEPIĘ SIĘ TYLKO DLA UWOLNIENIA Z ZARZUTU, ŻE WENTUALNIE, MÓGŁBYM KOGOŚ ZARAZIĆ , . POPIERAM PIS , ALE NIE BEZKRYTYCZNIE .- SIEBIE ZASZCZEP I KOTA SWEGO NA WŚCIEKLIZNĘ / NACZELNIKU PISu , / co frajerze, wydasz DEKRET ? PRZY POMOCY SŁUGASÓW POZABIJASZ LUDZI ? COŚW Z GŁOWKĄ- CIEŻKIE UDERZENIE WLADZY ? SZCZEPIONKI / SPRAWDZONE /- MUSZA BYĆ REFUNDOWANE Z BUDŻETU ,NIE ODPŁATNE- DLA WSZYSTKICH OBYWATELI ,KTORZY WYRAŻA ZGODE NA ZASZCZEPIENIE SIĘ . MNIE JUŻ ZMUSZANO DO WSTĄPIENIA DO PZPRu , LOJALKI , ZMSu i było stanowcze NIE , nie zmuszajcie mnie starca , do upokorzenia WOLNOSĆ ,TO WOLNY WYBÓR . JESTEM ZA ,ale po zgodzie i wzieci odpowiedzialności przez tych ,na których głosowałem / tylko czy jesteście odpowiedzialni ??? / / 14.11.2020 r., godz: 00:18 FRANCISZEK MIARKA Odpowiedz
Cud to będzie jak im wkurzony narud czegoś nie zrobi. To nie Termopile ich jest 300, a nas 30mln 13.11.2020 r., godz: 23:15 Jaro Odpowiedz
Nagorsze jest to ze oni zmusza nas do szczepienia a jednoczesnie zwolnili z odpowiedzianosci wszystkich producentow szczepionek. Questions Regarding Vaccines to Rzadu Polskiego: 1. Is that true that vaccines are the only medical product that does not have to be safety tested against the placebo? 2. Is that true that not any of 72 vaccines our children have received, have ever been tested for safety and proficiency against the placebo? 3. Is that true the ALL vaccines have never been tested for at least 5 years for safety and effectiveness against double blind placebo? 4. Is that true that vaccines were tested for safety for not longer than 5 days? What does it mean?? That means, it never happened due to vaccination, when the baby died or was paralyzed after the sixth day since last vaccination. 5. Is that true that Canadian Government has granted the TOTAL IMMUNITY FROM LIABILITY to Producers of Vaccination Products/Drugs/Poisons? 6. Is that true that the vaccine for Hepatitis B has been tested for safety for only 48 hours? 7. Is that true that there was paid out over 4 billion dollars for victims (injured babies and children) of vaccination programs around the world? 8. Is that true that nobody knows the risk profile for any vaccine? 9. How in the heck can we be mandated to children that they take a medical product for which we do not know the risks? This is Criminal act against humanity as a whole!!! 10. Is that true that the MMR Vaccine Safety Study (Stefano 2004’s) Data was showing increase by 363% of autism in black boys? 11. Is that true that according to the for 18 years Senior Scientist of CDC Dr. William Thomson, the Safety Data of Study “Stefano 2004’s was destroyed? 12. Is that true that CDC has an 11.5 billion budget and $4.9 billion of that is for buying and selling of vaccines?? 13. Is that true that FDA has 50% of its budget from Vaccine companies? 14. Is that true that Vaccines can include ingredients like Aluminum Compounds, Mercury Compounds, Antifreeze, Phenol, Animal Blood, Animal Viruses and Retroviruses, Formaldehyde and many other adventitious agents? 15. Is that true that the vaccines are contaminated with a blood of humans and animals? 16. Is that true that CDC is a vaccine company that owns 57 Vaccine Patents? 13.11.2020 r., godz: 23:13 Dariusz Duch Odpowiedz
Bardzo prosze aby jakas organizacja pomogla nam napisac Skarge zbiorowà do Trybunalu Konstytucyjnego. 13.11.2020 r., godz: 22:50 ewa Odpowiedz
Stop kłamstwu i manipulacji!!!!!! 13.11.2020 r., godz: 22:38 Konrad Odpowiedz
Przymusowe szczepienia sa przeciwko Deklaracji Praw Czlowieka, wszelkiego rodzaju zabiegi dokonywane pod przymusem sa uznane za przestepstwa przeciwko ludkosci przez sad w Norymberdze! 13.11.2020 r., godz: 22:35 Emilia Kwasnicka Odpowiedz
Nie wyrażam zgody ,nie poddam się przymusowemu szczepieniu na Cowid 19 ! 13.11.2020 r., godz: 20:18 Maria Łuczak Odpowiedz
nie wyrazam zgody na przymusowe szczepienia na oim ciele ja jak osoba wolna jednostka mam prawo byc zdrowy a nie byc krolikiem doswiaddczalnym 13.11.2020 r., godz: 21:44 ireneusz jedrzejewski
Nie chce być zaszczepiona 13.11.2020 r., godz: 20:06 Ańna3 penno Odpowiedz
Nikt nie ma prawa zrobic coś wbrew mnie Istnieje jeszcze prwo Norymberskie ,ktore wyraznie mowi otym 13.11.2020 r., godz: 21:10 Krystyna Bielica
Czy Polacy do szczętu zdurnieli, żeby wysyłać skamlące pisemka do nienawidzącego Polaków i współpracującego z ich wrogami Matatiahu Moraveca i liczyć, że on to przeczyta. Pomóc nam może jedynie cud. 13.11.2020 r., godz: 20:01 Maria Flis Odpowiedz
Módlmy się o cud, Jak w Częstochowie, lub na Wisłą. PANIE, BOŻE nasz, nasze zwycięstwo tylko w TOBIE! Ratuj dzieci swoje polskie! 13.11.2020 r., godz: 21:08 Gika
Szczepionka na świńską grypę, Pandemix, zastosowana w 2009 roku wywołała narkolepsję i zniszczyła życie tysiącom młodych ludzi w Szwecji i w Finlandii. Była gorąco polecana przez władze i ludzie stali w kolejce, aby zaszczepić swoje dzieci. Szczepionka wyprodukowana "na łapu capu" nie budzi zaufania. Działania uboczne mogą okazać się gorsze albo równie złe, co sama choroba. Przymus szczepienia to jest naruszenie praw człowieka, każdy powinien sam decydować, czy chce się temu poddać. 13.11.2020 r., godz: 19:51 dana platter Odpowiedz
Slyszalam o tym. To jest tragiczne - bo pomimo tego zbrodniczego precedensu z 2009 roku, forsuje sie dzialania naruszajace bezpieczenstwo obywateli i ubezwlasnowolnia ich. 13.11.2020 r., godz: 21:19 Joanna Szczodrak
szczepionka nie sprawdzona jest lekarstwo na koronawirus to amantadyna Dr Bodmar stosował skuteczne 13.11.2020 r., godz: 19:36 Teresa Wasniewska-Kacperska Odpowiedz
Tak,ten lekarz ma być sądzony za narażanie zdrowia i życia ludzkiego przez użycie niesprawdzonego przy koronce leku ?niestety ? Chciał dla ludzi dobrze a wyszło jak zwykle...na naszą zgubę.... 13.11.2020 r., godz: 23:16 Anna
Jestem porażony oceanem głupoty,który wylewa się z tych opinii,Najlepsi naukowcy wytężenie pracują nad szczepionką będącą podstawową bronią w walce z pandemią obok lekarstw dla tych,którzy zachorują.Pasteur przewraca się w grobie!!Szczepionka musi być przymusowa,bo osoby niezaszczepione mogą być śmiertelnym zagrożeniem dla innych.Żadna nie chroni 100% a niezaszczepieni z pewnościa będą pierwszym źródłem zakażenia dla innych!Wolność ulega ograniczeniom gdy prawo innych do bycia zdrowym jest zagrożone!Przykład rozprzestrzeniania się odry jest przykładem! Czekamy na szczepionkę! 13.11.2020 r., godz: 19:26 Alan Odpowiedz
Dawno już nie słyszałam takich bzdur. Stan umysłowy tego człowieka pokazuje ewidentny brak wiedzy i widać, że szkoła umiejętnie wytresowala grzecznego, uleglego niewolnika, 13.11.2020 r., godz: 23:38 Megi
Zaszczep się, a na 90% żaden nieszczepiony ci nie zagrozi 13.11.2020 r., godz: 22:05 Pipi
To się zaszczep i nikt ci nie będzie zagrażał. Twój wybór to się zaszczepić a mój by się nie szczepić. To moje ciało, mój mozg i moja świadomość. Nie masz prawa ani ty ani nikt inny decydować o nich za mnie!!!! 13.11.2020 r., godz: 21:26 Jacek
Alan, idz sie leczyc, ale nie na korone , tylko na glowe. Nie rozumiesz absolutnie NIC, z tych opinii. Pisz za siebie, bo nikt z odrobina rozumu, nie wezmie szczepionki po ktorej moze umrzec lub byc uposledzony do konca zycia. ROZUMIESZ???? SZCZEPIONKE OPRACOWUJE SIE LATAMI - PO TO ABY SPRAWDZIC JEJ SKUTKI DLUGOTERMINOWE. Czekamy na lekarstwo. 13.11.2020 r., godz: 21:25 Joanna Szczodrak
Nie ma w tym żadnych uczciwych naukowców. Tam są tylko pieniądze za żądane opinie i opisy pseudonaukowych prac. BOŻE WSZECHMOCNY, otwórz oczy niewidzącym, jeśli taka wola TWOJA zważywszy na grzeszność naszą. TY, PANIE wiesz, co jest dla naszego zbawienia najlepsze. 13.11.2020 r., godz: 21:18 Gika
Śmiertelnym zagrożeniem dla innych może być tylko zaszczepiony, bo natychmiast po zaszczepieniu jest nosicielem. Ale szkoda słów, bo widać nie wiesz, na czym polega ta szczepionka (w żaden sposób nie można tego nazwać szczepionką, to tylko sposób na genetyczne zmodyfikowanie człowieka bezmyślnego). Ale niech Tobie służy, jeśli taka wola Twoja. Pozwól jednak innym na ich decyzje, my Tobie nie zabraniamy się szczepić. 13.11.2020 r., godz: 20:54 Gika
Jestem porażona głupotą, albo tylko sponsorowaną agitacją, która wylała się z tego Allana.. Wszyscy już wiedzą, bo czytają mądrych, tylko Allan tkwi w średniowieczu: NIE ma leków i szczepionek na wirusy, zwłaszcza te stworzone w laboratorium i sztucznie mutowane na zjadliwość. Kto dba o swój system odpornościowy, przebył w dzieciństwie wietrzną ospę i odrę jest zaszczepiony na całe życie. Pierwszą ofiarą tej "szczepionki" będziesz t Allan 13.11.2020 r., godz: 19:53 Maria Flis
Ludziom z imieniem Anal się nie ufa. 13.11.2020 r., godz: 19:38 Marcin